Classic Coffee United Kingdom Classic Kaffe Danmark Classic Kaffe Sverige Classic Kahvi Suomi Classic Kaffee Norge

Classic på restaurant

Kaffe som første- eller sisteinntrykk

Alle restauranter anstrenger seg for å oppfylle gjestenes forventninger når det gjelder maten som blir servert. Den samme omtanken bør også gis kaffen, synes vi. Kaffen avslutter måltidet, og smaker den ikke godt eller blir slurvete servert, påvirker det inntrykket av hele besøket. Den samme logikken gjelder kafeer og konferanselokaliteter der kaffen spiller en enda større rolle.

 

En kvalitetsrestaurant bør servere kvalitetskaffe

Valget av kaffemerke sier mye om hva slags restaurant dere driver. Hvis dere velger Classic, kan dere være sikre på at kaffen alltid holder høy og jevn kvalitet. Les mer om kvalitetsgarantien vår, som vi er alene om i Europa. Kvalitetsgarantien

 

Kurs for personalet

Som Classic-kunde kan dere få all den kunnskapen dere trenger for å servere gjestene virkelig god kaffe. Hvis Classic blir behandlet riktig og tilberedt når den er fersk, kan vi garantere at Classic alltid smaker godt. Send personalet på Classics kaffeakademi i Stockholm som belønning for vel utført arbeid, eller som et ledd i det å øke bevisstheten når det gjelder kvalitet. Vi kan også holde kaffeopplæring for de ansatte på stedet. Les mer om de ulike kaffekursene.

 

Tilbudsforespørsel – Classic på din restaurant

Vi selger ikke direkte til restaurantene, men kun gjennom grossister. Hvis du vil servere Classic i din restaurant eller kafé, fyller du ut skjemaet. Da vil du motta tilbud på en egnet kaffeløsning med velsmakende Classic.
Til skjemaet.

  Mat & drikke


  Vin & øl






© 2007 Arvid Nordquist AS  |  Lilleakerveien 2 E1, NO-0283 Oslo  |  Tel.+47 23 896 870  |  Om nettstedet